Kalite

Kalite Yönetim Sistemi

“İnsan sağlığını ve kaliteyi” en önemli unsurlar olarak görmekte ve önemsemekte olan Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş.; hizmette kaliteyi ve güveni ön planda tutarak üretimin gerekliliği olan tüm kalite belgelerine ve uluslararası standartlara (ISO 9001, ISO 13485 ve Conformity of Europa CE) sahiptir.

Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş’de üretim alanları cGMP (Good Manufacturing Practice) ile kontrol edilmekte ve en yüksek kalite standartları uygulanmaktadır. Bu sistemin sürekliliğinin sağlanması amacıyla çalışan personelin yetkinliğinin ve bilincinin artırılması yönünde sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

Kalite Yönetim Sistemi’ nin ana unsurları, Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş. tarafından yayımlanan “Kalite Politikası” ile açıklanmıştır.Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş’de uygulanan tüm Kalite ve Yönetim Sistemleri, düzenli olarak denetlenmekte ve gözden geçirilmekte; bu yolla yeterlilik, uygunluk ve etkinlikleri değerlendirilerek sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş. “Kalite Sistemi” güvencesi altında üretim yaparak sunduğu kaliteli ürünleriyle, tüm müşterilerin beklentilerini sağlamak için çalışmaktadır.

Kalite Politikası

Sağlık sektöründe Uluslararası bir Türk Firması olan Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş. çalışanları olarak;

- İnsan Sağlığına ve Yasal Mevzuatlara bağlı kalarak sektörüne her zaman güvenilir ürünler sunmayı,

- Müşteri Memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı,

- Müşterilerinin taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmeyi,

- Hiçbir şart altında kalitesinden ödün vermemeyi,

- Sektöründeki gelişen teknolojileri takip etmeyi ve Türkiye’de hep öncü olmayı,

- Satış sonrası hizmete önem vermeyi,

- Mevcut durumunu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli öğrenme ve sürekli gelişmeyi temel felsefe edinmeyi,

- Kalite Hedeflerini her yıl daha da ileriye taşımayı,

- Müşterileri, yöneticileri, çalışanları ve tedarikçileri mutlu olan bir şirket olmayı kendimize ilke edindik.Bizler yönetim olarak, Kalite Yönetim Sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağımızı taahhüt etmekteyiz ve sizlerinde Kalite Yönetim Sistemimizin devamlılığı için yapacağınız gayretli çalışmaların bilincindeyiz.Unutmayalım ki hedeflerimize ulaşmanın yolu ancak azim, inanç ve beraberinde ekip çalışması ile mümkün olacaktır.